Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Czy mozemy sie przedstawic?

Jesteśmy producentem techniki reklamowej - od nieoświetlonych szyldów aż do masztów cenowych z elektronicznym sterowaniem na stacjach benzynowych. Z metalu lub tworzywa sztucznego potrafimy zrobić prawie wszystko.

Istniejemy od 1950 roku. Ówczesna fabryka szyldów przekształciła się grupę przedsiebiorstw o wielostronnych specjalnościach. W roku 1997 założona została siostrzana firmia Trautwein Sp. z o.o. w Polsce. Wspiera nas, optymalizując proces zakupowy i produkcję. Z obu krajów wszystko co najlepsze.

Nasze wyroby projektujemy i produkujemy indywidualnie dla ...czytaj więcej
Nasze wyroby projektujemy i produkujemy indywidualnie dla każdego klienta. Wiemy, jak przekształcić pomysły w produkty seryjne, i dopasowywujemy wykonanie do żądań klienta. Nie produkujemy pojedynczych sztuk lub wyrobów standardowych na magazyn.

Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa i filie takie jak BP-Aral, Breuninger, Deutsche Telekom, Esso, Liebherr, Orlen/Star, Reemtsma, Schöller, Shell i wielu innych. Są oni naszą dumą.

Projektowanie nośników reklamy dla sieci filii ...czytaj więcej
Projektowanie nośników reklamy dla sieci filii jest pracochłonne, w czym możemy pomóc. Wizytujemy przykładowo oddziały, dokonujemy pomiarów i dokumentujemy miejscowy stan faktyczny. Albo troszczymy się o zezwolenia budowlane i związane z tym dokumenty - od planów katastralnych aż po zgody właścicieli posiadłości.

Wieloletnie doświadczenie w zamówieniach dostaw na żądanie jest naszą mocną stroną. Nasi klienci często posiadają duże zapotrzebowanie roczne, które wymagalne jest w ilościach częściowych. Jest to w porządku. Zamówienie i cena ustalana jest dla całej ilości zamówienia, wysyłki zaś odbywają się w ustalonych terminach i żądanych ilościach. Także zamówienia poszczególnych filii nie są żadnym problemem.

Prowadzimy montaże w kraju i zagranicą, w indywidualnych lub łączonych wyjazdach, na drabinach, rusztowaniach, podnośnikach lub dźwigach. Wiadomo, że dźwigu nie wolno tak sobie postawić na ulicy, więc załatwiamy także od razu konieczne urzędowe zezwolenia na czasowe zamknięcie drogi.