Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Co potrafimy?

Na pewno jakość
Produkujemy zgodnie z wymogami ISO 9001 i dostarczamy z wszystkimi wymaganymi certyfikatami materiałowymi, spawalniczymi i elektrycznymi oraz wynikami kontroli statycznej.
Projektowanie i produkcja masowa produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb jest naszą specjalnością. Wiemy jak przekształcić pomysły w produkcję i dostosować wykonanie do wymagań klienta. W efekcie końcowym powstają produkty, które wyglądają dokładnie tak jak życzył sobie tego klient i to przy zachowaniu niezmienionej ceny.
Dostawy częściowe
Nasi klienci w pierwszej linii to duże przedsiębiorstwa z rozwiniętą siecią filii. Zamówienie i kalkulacja cenowa sporządzone zostają korzystnie cenowo dla ilości ogólnej, zaś stopniowe dostawy następują każdorazowo w wymaganych ilościach, aż po pojedyńcze dostawy na żadanie poszczególnych filii.
Obróbka tworzyw sztucznych
Wytłaczanie głębokie
Gięcie
Wykrawanie dowolnych konturów
Wykrawanie
Spawanie
Klejenie
Obróbka folii
Wykrawanie dowolnych konturów
Laminowanie wielowarstwowe
Cięcie, klinkowanie, wiercenie
Cięcie blach, profili i rur
Formowanie
Zaginanie
Gięcie
Prasowane, tłoczenie głębokie
Wytłaczanie
Zawijanie
Ściskanie
Spawanie
WIG, MIG / MAG
Spawanie autogeniczne i elektryczne
Zgrzewanie punktowe
Napawanie króćców

Spawanie aluminium jest naszą specjalnością.
Łączenie
Nitowanie
Zaciskanie
Obróbka powierzchniowa
Piaskowanie, szlifowanie, gładzenie, polerowanie, satynowanie (szczotkowanie), grawerowanie, lakierowanie proszkowe, lakierowanie na mokro, sitodruk

O ile zezwala na to rodzaj materiału, nasze lakiery i farby wypalane są w wysokiej temperaturze (220° C).
Instalacje elektryczne
Wykonanie naszych instalacji odpowiada wymogom VDE i CE i na życzenie Klienta dostarczane są wraz z certyfikatem elektrycznym. W zależności od rodzaju zastosowania wystarczającym jest wyposażenie elektryczne odpowiednie dla zabezpieczenia typu IP 54. Aby nie powstało napięcie!
Diody ledowe
Obecnie uważa się ich użycie jako oczywiste, ale wszyscy pytają o nie: naturalnie znamy się na diodach ledowych i to nie od wczoraj. Na tyle dobrze, że w 2005 roku wprowadziliśmy opatentowane sterowanie oświetlenia ledowego.
Planowanie, przygotowanie
Odwiedzamy siedziby, na miejscu wykonujemy pomiary, sporządzamy rysunki i dokumentację, wystawiamy wnioski z uwzględnieniem specyficznych dla danego regionu zadań, staramy się o niezbędne ku temu dokumenty i zezwolenia urzędowe aż po zablokowanie ulic na czas przeprowadzania montażu.
Montaż, konserwacja
Montujemy w kraju i zagranicą, na wyjazdach indywidualnych i łączonych, na rusztowaniach, podnośnikach lub dźwigach.
Nasz serwis zajmujący się konserwacją i naprawami, zapewnia uniknięcie zakłóceń bądź szybkie ich usunięcie.