Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent podświetlany "EVAG72"

do wskazania kierunku jazdy na dworcach

Opcje: w wersji ściennej lub podsufitowej, jedno lub dwustronne, jedno lub wieloczęściowe
Budowa: Rama z profilu aluminiowego z włożonymi kasetonami ze szkła akrylowego
Powierzchnia: rama pokrywta powłoką proszkową, przeświecająca folia z wstawionym napisem
Instalacja elektryczna: dwurzędowe świetlówki, zużycie zależne od rozmiaru
Wymiary: (wys. x głęb.) 500 x 180 mm, różne szerokości

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

W celu uzyskania jak najlepszego efektu transparenty winny być dostatecznie jasno podświetlone, jak również wolne od cieni i pasów maskujących. W tym celu zadajemy sobie dużo trudu! Staramy się również, stosownie do okoliczności znaleźć optymalne rozwiązanie pomiędzy przeciwległymi celami zużycia prądu i jasności jak również głębokości budowy i równomiernego oświetlenia.

Systemy elektryczne są wystarczające, o ile zaprojektowane zostały do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem różnicowoprądowym) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.