Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent podświetlany "Nieruchomości"

niskonakładowy transparent podświetlany do zastosowania wewnątrz, zawieszany na ramie okiennej lub ścianie, podświetlany jednostronnie. Zawieszeny do wyboru w wersji pionowej lub poziomej przy pomocy sznura i blachy w kształcie haku mocowanego do ramy okiennej.

Budowa: Kaseta z giętej płyty z tworzywa sztucznego, szyba akrylowa pokryta drukiem, mocowanie szyby akrylowej w ramie z kątowików z tworzywa sztucznego
Instalacja elektryczna: bocznie osadzone dwa rzędy diod świecących, ok. 10 W, z zasilaczem sieciowym
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 620 x 420 x 80 mm

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.