Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Kaseta przeźroczy "John Player Special"

do zastosowania wewnątrz

Opcje: elementy ścienne w różnych szerokościach i pasujące do nich narożniki
Obsługa: Przeźrocze umiejscowione jest w przezroczystej kieszeni, którą wyjmuje się w celu wymiany przeźrocza. Czynność tą może wykonać bezproblemowo jedna osoba.
Budowa: obudowa z blachy aluminiowej z śladami na kieszeń plakatową i powierzchnię do umiejscowienia przeźrocza, na obudowie zaokrąglona kieszeń plakatowa z przejrzystego polietylenu
Powierzchnia: lakierowana proszkowo, zewnętrzna część na białe aluminium, wewnątrz biała
Instalacja elektryczna: podświetlana przez łańcuchy ledowe, 10 W
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 800 x 600 x 110 mm

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.