Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent dźwigowy "Wayss & Freytag"

wewnętrznie podświetlany transparent do umieszczenia na przeciwwysięgnikach dźwigów budowlanych

Budowa: obudowa z profili aluminiowych, ściany tylna z blachy aluminiowej, szyba frontowa ze szkła akrylowego wraz z profilami do mocowania na poręczy przeciwwysięgnika dźwigu, powyżej dwa uchwyty do podnoszenia
Powierzchnia: obudowa i ściana tyla lakierowana proszkowo, szyba zadrukowana od tyłu
Instalacja elektryczna: 4 świetlówki po 58 W każda, w celu bezproblemowej wymiany wyposażona jako kompletna jednostka z dławikiem i starterem wyciąganym w górę, wyłącznikiem zmierzchowym, oprawą przeciwwilgoci, wtyczką i gniazdkiem wodoodpornym dla podwójnego zastosowania, z kontrolą VDE
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 1550 x 1550 x 180 mm

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.