Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent podświetlany "Schultheiss"

dwustronnie podświetlony transparent prostopadły do ściany.

Budowa: rama z ozdobnej rury aluminiowej lakierowana na kolor złoty, z kołnierzem naściennym i dwoma okrągłymi rurami dekoracyjnymi. Profile aluminiowe służące do mocowania szyby z wewnętrzną konstrukcją łączeniową. Pokrywy u góry i u dołu z tworzywa sztucznego, formowane termoplastycznie, lakierowane na kolor złoty. Zamocowane szyby łukowe z przeźroczystego tworzywa sztucznego, z nadrukiem od strony wewnętrzenej.
Instalacja elektryczna: 2 świetlówki, skontrolowane zgodnie z wymogami VDE i ze znakiem CE

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.