Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent fasadowy "TUI"

jednostronnie świecący transparent ścienny

Budowa: rama podstawy z proszkowo powlekanego aluminium z ozdobnymi przesłonami bocznymi. Wypukła czasza ze szkła akrylowego z podcięciem od tyłu i występem w stosunku do ramy, może być opisana indywidualnym tekstem wykonanym z przeźroczystej, wysokojakościowej folii. Czasza logowa wykonana jest z farbowanego szkła akrylowego, logo wykonane z termoplastycznie formowanego szkła akrylowego jest docinane i wypukło wklejone we frontowej stronie czaszy.
Instalacja elektryczna: podświetlanie wielorzędowe poprzez typowe handlowe świetlówki, wykonanie zgodnie z przepisami VDE i z oznakowaniem CE.

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.