Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent fasadowy "TUI"

jednostronnie podświetlany transparent ścienny

Opcje: wykonanie jako transparent naścienny, prostopadły (do ściany) lub stojący.
Budowa: ramy i blachy obudów z aluminium, pokrywa wykonana z farbowanego na kolor niebieski szkła akrylowego o łukowatym lustrze i ostro wykończonych krawędziach. Motyw docięty, termoplastycznie formowany i wypukle wklejony w lustro.
Powierzchnia: obudowa malowana proszkowo.
Instalacja elektryczna: świetlówki, instalowane zgodnie z VDE, z oznakowaniem CE.
Wzmiary: długość krawędzi 650 mm

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.