Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Transparent podświetlany "Velux"

do mocowania na ścianie wewnątrz i na zewnątrz

Budowa: obudowa z wyciskanych profili aluminiowych, ściana tylna z ocynkowanej blachy stalowej z 4 otworami do montażu jak również wytłoczonymi dystansami do mocowania ściennego. Dla wymiany rur górny profil obudowy odkręcany. Szyba frontowa z białego przeźroczystego szkła akrylowego.
Powierzchnia: powierzchnie widoczne z powłoką proszkową, szyba frontowa z dwukolorowym nadrukiem
Instalacja elektryczna: 3 świetlówki po 30 W każda, zegar sterujący dla zastosowania wewnątrz.
Wymiary: 690 x 950 x 150 mm

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.