Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Akrylowa rama plakatowa

podświetlona do mocowania ściennego lub podsufitowego. Dzięki super płaskiej i wąskiej budowie umożliwia wszechstronne zastosowanie.

Szyba frontowa maska może być wykonana indywidualnie z ciągnionego i konturowanego szkła akrylowego. Ten rozwiązanie jest optymalne cenowo i otwiera praktycznie niezliczone możliwości projektów. Dlaczego rama ma być prostokątna, jeśli może mieć kształt Państwa logo? Na życzenie, wykonamy również Myszkę Miki!

Paleta barw również nas nie ogranicza. Przezroczyste szkło akrylowe może być pokryte w dowolny sposób z przedniej lub tylnej strony, na brzegach lub w obrębie znaków (w reklamie stałej). Również wielobarwne druki rasterowe nie są dla nas problemem.

Do oświetlenia plakatu zastosowane zostały świetlówki bocznie wprowadzające światło do szyby rozpraszającej. Szyba wykonana została ze specjalnego szkła akrylowego, o szczególnych właściwościach przewodzenia światła. Wprowadzone do szyby cząsteczki przekierowują strumień światła tak, że przechodzi ono przez powierzchnię frontową i podświetla plakat. W ten sposób mimo nieznacznej głębokości wynoszacej zaledwie 35 mm uzyskano równomierne, pozbawione jakichkolwiek pasm i cieni podświetlenie plakatu.

Obsługa: maska frontowa zawieszona jest na górnej krawędzi obudowy a u dołu podtrzymywana za pomocą magnesów (na życzenie zamykana). Wymiana plakatu jest szybka i dziecinnie prosta przez wyjęcie szyby frontowej i wsunięcie plakatu w listwę zaciskową.
Budowa: pokrywa frontowa ze szkła akrylowego, korpus z polistyrolu, obie poddane obróbce termoplastycznej, wewnątrz leżąca szyba rozpraszająca z tworzywa specjalnie przewodzącego światło.
Instalacja elektryczna: 2 świetlówki po 14 W z dławikiem elektronicznym i kablem przyłączeniowym, 230 V, kontrola VDE i oznakowanie CE
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 485 x 660 x 35 mm (w kształcie prostokątnym dla plakatów DIN A2)

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.