Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Witryna fluter zaginany

ze szklanymi drzwiami do zastosowania wewnatrz i na zewnątrz, dzięki super płaskiej budowie szczególnie praktyczna w przejściach ze wzmożonym ruchem pieszych.

Szyba frontowa lekko wystając poza krawędzie zasłania znajdującą się za nią obudowę. Szyba i motyw sprawiają wrażenie unoszenia się.

Do oświetlenia plakatu zastosowane zostały świetlówki bocznie wprowadzajace światło do szyby rozpraszającej. Szyba wykonana została ze specjalnego szkła akrylowego, o szczególnych właściwościach przewodzenia światła. Wprowadzone do szyby cząsteczki przekierowują strumień światła tak, że przechodzi ono przez powierzchnię frontową i podświetla plakat. W ten sposób mimo nieznacznej głębokości wynoszacej zaledwie 45 mm uzyskano równomierne, pozbawione jakichkolwiek pasm i cieni podświetlenie plakatu.

Obsługa: plakat od góry podtrzymywany jest przez szynę zaciskową, wymiana plakatu to kilka prostych ruchów
Powierzchnia: powłoka proszkowa (kolor passepartout i kasety zgodnie z życzeniem).
Budowa: obudowa składa się z zaginanej kasety aluminiowej, drzwi frontowe w całości szklane z sitowo nadrukowanym passepartout, otwierane do góry i podtrzymywane przez amortyzatory pneumatyczne.
Instalacja elektryczna: 6 świetlówek T5 (4 x 28 W i 2 x 14 W), dławiki elektroniczne, 230 V, kontrola VDE i oznakowanie CE
do wyboru z oświetleniem ledowym, ok. 60 W
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 1310 x 1880 x 45 mm, Plakatformat 4/1

Nasze witryny plakatowe dostarczamy jako wolnostojące z jedno- lub dwustronną powierzchnią reklamową lub jako modele ścienne. Wyposażenie i wzory podporządkowane są życzeniom Klienta. Powierzchnie widokowe mogą być przez nas wykonane np. jako lakierowane, drukowane lub z polerowanej bądź szczotkowanej stali nierdzewnej.

Wszystkie modele koncypowane są dla plakatów papierowych do długotrwałego stosowania na zewnątrz. Systemy wentylacyjne zapewniają szybkie ulatnianie się skondensowanej wody tak, że nie dochodzi do zaparowania szyby. Nasze opatentowane systemy napinania plakatu gwarantują również po dłuższym czasie wysoką jakość afisza. Uzależnione od warunków atmosferycznych zmiany kształtu papieru wyrównywane zostają poprzez automatyczne napinanie korygujące tak, że plakaty tworzą niezmiennie gładką i wolną od pofałdowań powierzchnię. Problemy z falującymi plakatami papierowymi należą do przeszłości.Wymiana plakatu w każdym z modeli jest dziecinnie łatwa i do wykonania w bardzo krótkim czasie.

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.