Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Maszt cenowy "Allguth"

wewnętrznie podświetlany pylon zbudowany modułowo z wyświetlaczem LCD, z witryną plakatową i powierzchnią na umieszczenie logo.

Wyświetlacz cenowy posiada podświetlane od tyłu cyfry LCD, czytelne w dzień czy w nocy, w pełnym nasłonecznieniu, cechujące się wysoką wytrzymałością. Wyświetlacz jest trwale powiązany z systemem kasowym, tak aby każde zmiany cen były aktualizowane na maszcie.

Wewnętrznie podświetlana witryna reklamowa umożliwia wymianę reklamy na plakatach papierowych lub foliowych w formacie 4/1. Plakaty mocowane są w szynach zaciskowych, tak wiec mogą być szybko wymienione przez jedną osobę. Szyby rozpraszające oświetlenie i rozmieszczenie świetlówek zapewniają, równomierne i pozbawione cieni rozprowadzenie światła.

Opcje: jednostronna, dwustronna, jednosłupowa (na jednej stopie), dwusłupowa
Budowa: rama ze stali ocynkowanej ogniowo, szyba frontowa z jednoszybowego szkła ochronnego (ESG), pokrywy boczne z giętych profili nierdzewnych
Powierzchnia: powierzchnia widokowa ze szlifowanej stali nierdzewnej
Wymiary: 1900 x 5400 x 280 mm, wysokość cyfr LCD 250 mm

Nasze witryny plakatowe dostarczamy jako wolnostojące z jedno- lub dwustronną powierzchnią reklamową lub jako modele ścienne. Wyposażenie i wzory podporządkowane są życzeniom Klienta. Powierzchnie widokowe mogą być przez nas wykonane np. jako lakierowane, drukowane lub z polerowanej bądź szczotkowanej stali nierdzewnej.

Wszystkie modele koncypowane są dla plakatów papierowych do długotrwałego stosowania na zewnątrz. Systemy wentylacyjne zapewniają szybkie ulatnianie się skondensowanej wody tak, że nie dochodzi do zaparowania szyby. Nasze opatentowane systemy napinania plakatu gwarantują również po dłuższym czasie wysoką jakość afisza. Uzależnione od warunków atmosferycznych zmiany kształtu papieru wyrównywane zostają poprzez automatyczne napinanie korygujące tak, że plakaty tworzą niezmiennie gładką i wolną od pofałdowań powierzchnię. Problemy z falującymi plakatami papierowymi należą do przeszłości.Wymiana plakatu w każdym z modeli jest dziecinnie łatwa i do wykonania w bardzo krótkim czasie.

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.