Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Pylon wejściowy - salon samochodowy

Stojak w kształcie słupa z wbudowanymi i podświetlonymi elementami akrylowymi do stosownia wewnątrz i na zewnątrz. Poza przyciąganiem wzroku przy wejściu stosowany również w systemie drogowskazów i informacyjnym.

Opcje: wolnostojący w wykonaniu jedno- lub dwustronnym bądź jako
model ścienny.
Wyposażenie specjalne: stopa w kształcie pryzmy, lakierowana proszkowo.
Budowa: rama podstawowa ze stali ocynkowanej ogniowo. Obudowa i cokół z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo. Front składa się z laserowanego panelu z nazwą z przełożonymi od tyłu akrylowymi literami i panelu informacyjnego z indywidualnie naniesionym zapisem ploterowym.
Instalacja elektryczna: świetlówki w układzie optymalizacji energii, zainstalowane zgodnie z wymogami VDE i z oznaczeniem CE.
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 800 x 2000 x 150 mm

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.