Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Pylon wskazujący "Esso"

transparent w kształcie kolumny z prześwietlającą szybą akrylową do stosowania na zewnątrz.

Wyposażenie dodatkowe: na odwrotnej stronie rama zmieniacza plakatów, pojemnik na odpady, fluter świetlny
Budowa: obudowa i drzwi z zaginanej i zespawanej blachy aluminiowej, rama z profili aluminiowych, lakierowane proszkowo i zamykane. Transparent podświetlany ze szkła akrylowego z sitodrukiem na odwrotnej stronie.
Instalacja elektryczna: 3 świetlówki po 85 W każda, w układzie optymalizacji energii, instalowane zgodnie z wymogami VDE i z oznakowaniem CE.
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 900 x 2350 x 250 mm

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyposażenie elektryczne spełnia wymogi, o ile zaprojektowane zostało do użytku zewnętrznego, wykonane zgodnie ze stopniem ochrony IP 54 (na życzenie w II klasie ochronności 2 z wyłącznikiem prądu uszkodzeniowego) zgodnie z VDE i CE.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.