Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Słup reklamowy "Rosa Chá"

z obustronną powierzchnią reklamową do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz. Słup nie jest przytwierdzony do ziemi w związku z czym świetnie sprawdza się jako stojak na targach.

Budowa: Słup z blachy aluminiowej, która wraz z wewnątrz leżącym przyspawanym i zakrytym żebrem tworzy jego kształt. Stopa z blachy stalowej przymocowana śrubami.
Powierzchnia:jednobarwnie pokryta lakierem proszkowym (białe aluminium), wzór napisu wycięty z czarnej folii
Wymiary: 450 x 1950 x 40 (90 w środku) mm (szer. x wys. x głęb.)

Do oświetlenia używamy diod ledowych lub świetlówek, te ostatnie standrdowo z kompensacją prądu biernego i na życzenie z zastosowaniem dławików elektronicznych. Aby oszczędzić energię dostępne są regulatory czasowe, czujniki zmierzchu.

Energetyczna optymalizacja podświetlania tylnego gwarantuje świetny odbiór werbalny Państwa reklamy. Szyby rozpraszające światło i układ rur świetlnych zapewniają równomierne, pozbawione cieni rozprowadzenie światła bez olśniewających pasków. Dlatego zadajemy sobie tyle trudu aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie pomiędzy niskim zużyciem energii a optymalnym oświetleniem jak również głębokością i równomiernym jego rozmieszczeniem stosownie do warunków umiejscowienia obiektu.

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.