Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

Display regał gondola "Bacardi"

podświetlany display do prezentacji multimedialnej w sklepach C&C.

Towar składowany jest na dwóch półkach i na paletach na podłodze. Półki posiadają na przednim brzegu szynę na etykiety cenowe, w którą wsuwa się obrazki soczewkowe jak również podajnik ulotek z szkła akrylowego. Obrazki soczewkowe zmieniają motyw w zależności od kąta spojrzenia. Ciężka ramowa oprawa zabezpieczająca ze stali chroni palety przed nierozważnymi operatorami wózka widłowego.

Wewnętrznie podświetlana witryna służy do prezentacji butelek, t-shirtów i innych towarów. Korpus z białego akrylu, który podświetlany od tyłu sprawia wrażenie jakby sam świecił. Czerwona rama maskująca głębokotłoczona podświetlana przez równomiernie rozmieszczone oświetlenie diodowe. Zamykana szyba chroni umieszczoną w witrynie zawartość.

Obok witryny znajduje się pełen komputer z ekranem dotykowym i drukarką, za pomocą którego klienci mogą wyszukiwać przepisów na koktajle i drukować je.

Boczne ekrany sterowane przez odtwarzacz DVD na których wyświetlane są filmy w trybie ciągłej projekcji.

Budowa: Korpus składa się z czarnej płyty Dibond na szkielecie z rur stalowych. Od tyłu przyspawane szyny regałowe, w które zawieszane są dwie solidne półki regałowe z blachy stalowej jak również różne inne elementy (na dowolnej wysokości). Pomiędzy półkami znajduje się wewnątrzpodświetlana zamykana witryna z białego akrylu z czerwoną ramą maskującą na stronie przedniej. Aby wyeksponować produkty umieszczono w korpusie dwie tylnie podświetlane szyby rozpraszające i powierzchnię na logo, których kasetony mogą być bocznie wyjmowane w celu aktualizacji. Całość obramowana oświetleniem z czerwonych elementów akrylowych. Dostawa zawiera dalej okrągły transparent podświetlany z głębokotłoczoną łukową czaszą frontową jak również kaseta przeźroczy z wygiętą w łuk szybą frontową, która wkładana jest w szyny regałowe.
Instalacja elektryczna: element podstawowy oświetlony świetlówkami, czerwone elementy akrylowe podświetlone diodami ledowymi, podświetlenie logo dwoma wielkopowierzchniowymi świetlówkami, oświetlenie logo świetlówką w kształcie koła, oświetlenie witryny lampą wyładowczą, wszystko zgodne z wytyczną VDE i z oznakowaniem CE.
Wymiary: Elementy akrylowe mają różne długości co pozwala na na kombinację różnych wysokości (2050 x 6000 mm) i szerokości (1650 x 2400 mm).

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.