Proszę aktywować Javascript!
Trautwein

City-Star 4/1

wewnętrznie podświetlany zmieniacz plakatów do prezentacji max. 9 plakatów papierowych w formacie 4/1 (1190 x 1750 mm).

Urządzenie jest przystosowane do instalacji wewnątrz i na zewnątrz i wyróżnia się niezawodnością i prostą obsługą. Zmiana motywu następuje automatycznie lub manualnie z możliwością nastawienia różnych czasów postoju, a wszystko to odbywa się niezwykle cicho.

Opcje: model stojący jedno-lub dwustronny, model ścienny.
Wyposażenie specjalne: sterowanie radiowe, zdalny nadzór poprzez modem.
Obsługa: plakaty elastycznie umocowane na folii nośnej. Poprzez naładowanie statyczne plakaty przyklejają się do folii nośnej i dzięki temu zawsze prezentowane są w stanie wolnym od jakichkolwiek zafałdowań. Wymiana obrazów nie trwa dłużej niż 10 sekund. Żadnych drabin. Obsługujący manualnie opuszcza plakat do wygodnej dla niego pozycji i dokonuje wymiany. Do regulacji służą umieszczone po bokach wyznaczniki liniowe. W urządzeniu umieszczono dobrze zrozumiałą krótką instrukcję obsługi i dodatkowo podręcznik obsługi.
Budowa: drzwi ze stali nierdzewnej, mocowane u góry, szyba frontowa ze szkła ochronnego z ramą passepartout.
Instalacja elektryczna: 4 świetlówki po 36 W, zainstalowane zgodnie z wymogami VDE i CE. Zmiana obrazu odbywa się poprzez dwa elektronicznie sterowane silniki zwijające. Wszystkie elemnty obsługi witryny dostępne z przodu.
Wymiary: (szer. x wys. x głęb.) 1500 x 2150 x 300 mm

Wyślijcie nam Państwo zapytanie, jeśli poszukujecie takiego produktu ... lub innego! W dziedzinie techniki reklamowej możemy więcej, jeśli tylko chodzi o produkcję seryjną a nie pojedyńcze sztuki.